6 sierpnia 10, 38-606 Baligród
Pokaż numery telefonów

Opinie o obiekcie


Dominika, Piotr, Jadzia Rzeszów

Po raz czwarty byliśmy w Białym Domku. Jak zawsze było wspaniale. Grzyby, lasy, cisza, spokój, sielski wypoczynek. Polecamy jak zawsze gorąco i serdecznie pozdrawiamy miłe Panie:) . Żal było wracać:(.

domix

Spędziliśmy w Białym Domku urocze 10 dni, razem z naszym kotem. Właścicielki są bardzo miłe, uczynne i gościnne. Dbają o swoich gości. Bardzo dobrze nam się tam odpoczywało, dobre położenie gwarantuje 100% wykorzystanie uroków Bieszczad. Polecam!

Znowu Dominika

Kolejny pobyt w Białym Domku nie zawiódł. Sielskość i urok tego miejsca zdumiewa i uzależnia. Chce się tu wracać, więc na pewno znów wrócimy. Dziękujemy za gościnę przemiłym Paniom i za pyszny sok malinowy:)

Kj00KyKWK

luki pisze:Witaj Coshoo na portalu DO!Publikacja tego zdjęcia ciszey mnie tym bardziej, że sam miesiąc przed Autorem byłem na Negrowcu, a Coshoo podążał jakby moimi śladami . Trzeba by tu jednak zaznaczyć, że na fotce nie pokazała się w rzeczywistości np. Poł. Wetlińska, ktf3rą opis na udeuschle.de uwzględnia przeszkodziła temu warstwa syfu zalegająca w dolinach.Edit: Coś tam jednak w miejscu Wetlińskiej pod warstwą tego syfu majaczy, więc można to chyba uzanć za wspomniane pasmo

Dominika z Rzeszowa

Wspaniałe miejsce! Uroczy, czyściutki domek, ze śliczną działką. Miejsce urokliwe, sielskie - cisza, spokój, obok rzeka. Żałujemy, że byliśmy tam tylko 6 dni. Na pewno wrócimy! Serdeczne pozdrowienia dla przemiłych Pań właścicielek! Dominika, Piotr i Jadzia:)

Lukas

Zdecydowanie polecam! Domki ładnie położone, bardzo dobrze wyposażone. Gospodarze przemili. Świetne miejsce na dłuzszy wakacyjny pobyt. Żadnych problemów. Będziemy bardzo mile wspominać dwutygodniowy pobyt :)

Anita1414

Domek świetny, przepiękna okolica, cicha i spokojna. Napewno wrócimy. Pozdrowienia dla gospodarzy!!

Zbigniew

Cudowna okolica.Miejsce godne polecenia.Domek piękny, czysty i bardzo dobrze wyposażony.Właściciele przemili.Bardzo polecamy!!! Ps. Serdeczne i ciepłe pozdrowienia dla włascicieli.Rodz.z Wybrzeża.

Agata

Miejsce godne polecenia. Gospodarze przemili. Domek czyściutki i dokładnie takie jak na zdjęciach. Każdy kto tu przyjedzie z pewnoścą będzie zadowolony - ja napewno tu powrócę. :-))

Spytaj o wolne miejsca w terminach:


Lokalizacja obiektu